Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Holubice 0 : 6 (0 :1)

11. 5. 2008
Mužstvo Holubic je snad náš nejneoblínější soupeř.Již na podzim jsme u nich prohráli
0 : 8 a nyní další vysoká porážka.I když podle výsledku to tak nevypadá,ale v tomto utkání jsme měli docela šanci.Vše se pravděpodobně rozhodlo po půlhodině hry,kdy byl vyloučen Petr Sláma za hraní rukou ve vápně.Petr reflexivně vyrazil rukou míč,který směřoval do již prázdné branky.Z následující penalty jsme dostali první gól a zbytek zápasu jsme museli odehrát v deseti lidech.Hra do té doby byla vyrovnaná a i zbytek první půle nenasvědčoval tak vysoké porážce.V začátku druhé půle jsme se snažili zápas zdramatizovat,ale zbytečná druhá branka mužstvo doslova rorzhodila.Od té doby jsme kupili chybu na chybu a nakonec byl z toho jednoznačný výsledek.
Sestava našeho mužstva: Rui - Pelant,Valentko,Vidman,Sláma Vyoral (Pecháček) -