Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Zbuzany 1 : 3 (0 : 2)

12. 5. 2008
Zbuzany jsou dalším naším neoblíbeným soupeřem. Zápasy s tímto soupeřem málokdy proběhnou v klidu a bez emocí. V tomto utkání vznikla zbytečná strkanice a pošťuchování až na konci zápasu po hrubším faulu Zbuzanského hráče. Zápas byl v té době již víceméně rozhodnutý. Zápas se příliš nepovedl rozhodčímu. Nejprve chybně odpískal faul našeho hráče poblíž půlící čáry. Z následného centru před naší branku, se hostující hráč nádherně trefil a dostal hosty do vedení. Posléze rozhodčí odpískal velmi přísnou penaltu proti nám a rázem jsme prohrávali 0 : 2. Ve druhé půli, po chybě obrany nám soupeř utekl už o tři góly. V posledních dvaceti minutách však naši soupeře začali přehrávat, žádný míč pro ně nebyl ztracený a výsledkem byla krásná branka Tomáše Racochy, který přešel přes čtyři hráče a brankáři nedal sebemenši šanci zasáhnout. V těchto chvílích bylo naše mužstvo jasně lepší a kdyby hráli takto častěji, v tabulce by jim patřilo určitě jiné místo.

Sestava mužstva: Suda - Čáp,Valentko,Sláma,Popelář - Pohnan,Racocha,Mokroluský,Vyoral - Pelant,Ečer

Branka: Racocha

Autor článku: Kubr M.