Jdi na obsah Jdi na menu

Jinočany B - Kněževes 5:7 (1:5)

20. 11. 2010

Na poslední zápas jsem vyrazili do Jinočan. Jejich B-mužstvo je na konci tabulky, očekával se tedy nenáročný zápas s cílem zahrýt si pěkný fotbal a poté zapít konec sezóny.

Hned z výkopu jsem zaútočili a ohrozili brankáře. Během prvních deseti minut jsem soupeře ani nepustili na naši poloviny. V 15 minutě jsem tak vedli 3:0 a zápas se úbiral jednoznačně k vítězství. Během první poločasu jsme náskok zvýšili, ale také dostali první lekci z efektivty nebo spíše podcenění - soupeř nám dal přímočarý jednoduchý gól. Do kabiny jsem šli za stavu 5:1 pro nás a mělo se jednat o jednoznačný zápas.

Začátek druhého poločasu, však ukázal, že i 2 hráči z Atýmu o které Jinočany posílili nám umí pěkně zatopit. S vědomím velkého náskoku naši hráči přestali hrát a soupeř toho využil hned ve třetí minutě. Po velké přestřelce jsem poločas prohráli 4:2, ale celý zápas dopadl v áš přospěch a bylo tak co slavit v následující rozlučce.

Je třeba také zmínit, že David Valentko ve skvých 17 letech dal svůj první gól za Kněževeský Atým.

Přezimujeme tak na 6 tém místě (viz. zabulka v následujícím článku). Držíme palce do jara.