Jdi na obsah Jdi na menu

Středokluky B - Kněževes 3 : 2 (0 : 2 )

V poločase se zdálo všechno jasné. Vedli jsme 2 : 0 a kdyby to bylo větším rozdílem, nikdo by se

nedivil. Středokluky se dostaly do jediné větší šance, zato naši mohli přidat ještě dva-tři góly.

Nedáš dostaneš, to platilo stoprocentně v tomto utkání. Hned v první minutě druhé půle Středoklu-

ky nastřelily tyč, a to dokonce dvakrát. Naši však varování nevzali na vědomí a snažili se dohrát

zápas bez většího vypětí. Středokluky z tlaku vytěžily penaltu a bylo o co hrát. Vyrovnání se zrodilo

po rohu, kdy nikým neatakovaný hráč ve vápně se trefil přesně. A aby toho nebylo málo, v první

minutě prodloužení, po špatné rozehrávce na naší půli, přišel další faul ve vápně a druhá penalta.

Opět byla bezpečně proměněná a hned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil. Naprosto zbytečně