Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Jeneč B 5 : 2 ( 3 : 0 ) 26.3.2012

V prvním jarním mistráku získali naši tři body. Po zimě, kdy se vlastně vůbec netrénovalo, začali trošku rozpačitě, ale už po čvrthodině soupeře přehrávali a do poločasu třemi góly zápas rozhodli. Ve druhé půli zvýšili na 4 : 0 až pak se Jeneč prosadila. I když celý zápas naši hru i výsledek kontrolovali, dostala se Jeneč do několika vyložených šancí ve kterých nás podržel brankář a nedovolil jim přiblížit se na dostřel.

V neděli 1.4. je volno. TRÉNINK JE VE STŘEDU 28.3. OD 17.30. ÚČAST NUTNÁ!!!!!!!

A3C - IV.třída - skupina C

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C1401 Středokluky B Drahelčice 0: 2 ( 0: 1)
Rozhodčí: Kittel Jan

A3C1402 Rudná B Tuchoměřice B 4: 0 ( 2: 0) 70
Branky: Kotouč Martin, Sedmík Tomáš, Sloup Jan, Štrébl Marek; Rozhodčí: Šustr Tomáš

A3C1403 Hostivice B Zbuzany B 2: 6 ( 0: 4)
Branky: Damašek Kamil, Borovka Tomáš - Formánek Miroslav 3, Pánek Tomáš 2, Vilímek Petr; Rozhodčí: Šturc Milan

A3C1404 Kněževes Jeneč B 5: 2 ( 3: 0)

A3C1406 Jinočany B Roztoky B 2: 1 ( 1: 0)

A3C1407 Č. Újezd B Tursko 1: 1 ( 1: 1)
Branky: Čech Ondřej - nehlášeno