Jdi na obsah Jdi na menu

Tuchoměřice B - Kněževes 0 : 4 ( 0 : 3 )

Vítěztví přišlo po dlouhé době. Naposled  na posvícení 2.10, nad Jinočany. Od té doby pouze jedna remíza a tři prohry. I když výsledek je jednoznačný, tak lehké to zase nebylo. Pomohl nám soupeř, velmi mladá sestava dělala mnoho chyb v obraně a některé jsme dokázali využít. A také výborný výkon našeho brankáře Ondry Horáčka, který lapil za stavu 1 : 0 penaltu a i v průběhu celého zápasu nás několikrát podržel velmi dobrými zákroky. Po zvýšení na 4 : 0 ve druhé půli si naši hráči vítěztví už zkušeně pohlídali.

Poslední podzimní mistr. zápas se hraje doma v neděli 20.11. od 13.30. Soupeřem nám budou Zbuzany B. Po utkání bude posezení v Maštali s večeří. Zveme všechny hráče ( i zraněné ) a všechny, kteří Kněževeskému fotbalu fandí a snaží se mu pomoci.