Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Nučice 2 : 0 ( 0 : 0 ) 14.10.2012

Určitě nejlepší zápas na našem hřišti v této sezóně. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a tak úroveň zápasu byla mnohem vyšší než na čtvrtou třídu. Zpočátku zápasu náš brankář skvěle chytil dvě vyložené šance soupeře a tak asi od dvacáté minuty naši hráči začali Nučické přehrávat. Půle skončila 0 : 0 když i naši hráči zahodili několik jasných šancí. První branka padla po deseti minutách druhé půle, to už naši soupeře dost přehrávali. Ale naši opět zahazovali šance a z protiútoků hosté dvakrát zahrozili. Vyznamenal se ale znovu náš golman, svoji branku zamknul na dva západy a těsně před koncem krásným gólem naši pečetili zasloužené vítěztví.

Sestava: Horáček - Sláma, Popelář, Straka, Ečer - Peterka, Kettner J. Novopacký, Vošmik, Uhlíř -Faigl

Branky: Vošmik 2

Příští neděli - 21.10. se hraje derby v Tuchoměřicích. Začíná se v 15.30 a budeme rádi, když nás fanoušci povzbudí tak jako na našem hřišti. Trénink je ve středu 17.10. od 17.30

A3C - IV. třída - skupina C

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C0601 Středkluky B Tuchoměřice B 1: 2 ( 0: 2)
Branky: Kozel Ladislav - nehlášeno 2; Rozhodčí: Štýs Milan

A3C0602 Kněževes Nučice 2: 0 ( 0: 0)
Rozhodčí: Kittel

A3C0604 Dobříč B Statenice 5: 3 ( 3: 2) 30
Branky: Kodera Václav 3, Albrecht Vladimír, Caizl Pavel - Klement Lukáš 3; Rozhodčí: Sliacký

A3C0605 Roztoky B Jeneč B 3: 4 ( 2: 3)
Rozhodčí: Polák

A3C0606 Hostivice B Tursko 3: 1 ( 2: 0) 29
Branky: Prešinský František 2, Chlup Jaroslav - nehlášeno; Rozhodčí: Čihák Miloš