Jdi na obsah Jdi na menu

Nučice - Kněževes 0 : 2 ( 0 : 0 ) 11.5.2013

Přímá bitva mužstev, která hrají v tabulce o první místo. Nučice by v případě úspěchu stáhli náš náskok na pouhý bod, naši by naopak odskočili do možná rozhodujícího trháku. Důležitost zápasu byla na našich vidět od začátku. Vinou nervozity si nedokázali přihrát víckrát po sobě a tak se dostali pod tlak. Kombinace, kterou přehrávali každého soupeře, tentokrát vázla, a tak musela přijít ke slovu bojovnost a obětavost. Našim ani jedno nechybělo, obrana hrála skvěle a když něco málo prošlo, byl na místě výborný brankář. Druhá půle už přinesla i nějaké šance našim hráčům, ale zápas se lámal až dvacet minut před koncem. To předvedl krásnou akci Ondra Vošmik, prošel celou obranou soupeře a ještě přihrál Filipovi Uhlířovi a ten dával do prázdné. Nučice přitvrdili, několik zákroků bylo na kartu, ale pan rozhodčí s přehledem dovedl zápas do konce. V jeho závěru se znovu zaskvěl Ondra Vošmik, uvolnil se na hranici vápna a s klidem obstřelil obránce i brankáře - 2 : 0. Touto výhrou si naši vytvořili velmi dobrou pozici do posledních pěti zápasů.

Sestava -  Horáček  - Sláma, Valentko A. Popelář, Peterka - Novopacký, Benda, Racocha ( Zadražil ), Vyoral - Vošmik, Uhlíř

Branky:  Uhlíř, Vošmik

Trénink je ve středu 15.5. v 17.30

Příští dva zápasy hrajeme doma a budou to derby zápasy. V neděli 19.5 s B-mužstvem Tuchoměřic. Začíná se v 17.00.  A další neděli přijede B-mužstvo Středokluk.

A3C - IV. třída - skupina C

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C1702 Nučice Kněževes 0: 2 ( 0: 0) 44

A3C1701 Tuchoměřice B Středkluky B 3: 0 ( 1: 0)

A3C1704 Statenice Dobříč B 2: 7 ( 0: 4) 20
Branky: Klement Lukáš, Vaško Matěj - Kodera Václav 4, Kloubek Jaroslav 2, Kloubek Tomáš

A3C1705 Jeneč B Roztoky B 2: 0 ( 0: 0)
Branky: Souček, Čermák

A3C1706 Tursko Hostivice B 4: 3 ( 3: 1)
Branky: Klouda František, Zerzán Tomáš, Charvát Tomáš, vlastní - Borovka Tomáš, Čermák Milan, Prokeš Adam