Jdi na obsah Jdi na menu

Roztoky B - Kněževes 3 : 6 ( 1 : 1 ) 16.6.2013

Krásný stadionek, bezvadná tráva, zápas druhého s prvním i krásné počasí, to byl závěr naší vydařené mistrovské soutěže. Domácím ale muselo být z kolotoče našich hráčů až moc velké vedro. Sice se dostali do vedení, naši jim však přesnou kombinací moc balón nepůjčovali, brzo vyrovnali a po stálé převaze dokázali otočit až na 6 : 1. Bylo to sice až ve druhé půli, ale v té první si je připravili tak, že ve druhé půli moc sil neměli. V závěru, za rozhodnutého stavu, stratila naše obrana koncentraci a dovolila domácím dvakrát skórovat.

Ještě bych se chtěl omluvit fan klubu - po vítěztví nad Dobříčí, na kterém měli i oni velkou zásluhu, byla radost z postupu tak veliká, že prostě na některá fakta jsem zapomněl. Ale oslava postupu v Maštali pod vedením Franty Straky a právě fan klubu byla mimořádně vydařená.

Sestava: Horáček - Kettner J. Řádek, Popelář, ( Sláma ), Tyxa - Novopacký, Racocha, Benda, Čáp - Horák J. Uhlíř

Branky: Horák J. 3, Čáp 2, Uhlíř

V tomto týdnu trénink není.

V sobotu 22.6. a v neděli 23.6. se koná na našem hřišti osmý ročník memoriálu Františka Kubra . V sobotu se od 14.30 utkají Jeneč - Ruzyně a od  17.00 Kněževes - Středokluky. V neděli hrají od 14.30 poražení ze soboty a od 17.00 vítězové ze soboty.

A3C - IV. třída - skupina C

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C2006 Č. Újezd B Kněževes 1: 1 ( 1: 1)
Branky: Čech Ondřej - Vošmik Ondřej; Rozhodčí: Kotek Miroslav

A3C2005 Dobříč B Tuchoměřice B 4: 4 ( 2: 2) 30
Branky: Kloubek Jaroslav, Kozák Petr, Kodera Václav, Kloubek Tomáš - Volf 4

A3C2203 Tursko Nučice 2: 4 ( 1: 0)
Branky: Charvát Tomáš 2 - Zíka Radek, Bartůněk Jan, Vladyka Matěj, vlastní

A3C2204 Hostivice B Tuchoměřice B 3: 1 ( 2: 0)

A3C2201 Středokluky B Statenice 5: 0 ( 2: 0) 30
Branky: Dimitrievski Goran 2, Synáček, Horák Marek, Plichta Michal; Rozhodčí: Dačenko Vladimír; Delegát: Opatrný Martin

A3C2205 Roztoky B Kněževes 3: 6 ( 1: 1)

A3C2206 Dobříč B Č. Újezd B 1: 1 ( 0: 0) 30
Branky: Hamouz Petr - nehlášeno