Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Roztoky 2 : 3 ( 1 : 1 ) 24.8.2014

25. 8. 2014

Se soupeřem, s kterým jsme na jaře končili, jsme zahajovali nový ročník. Zatímco v Roztokách to byl debakl ( 0 : 10 ) , teď byl zápas daleko vyrovnanější. Soupeř začal lépe, hrálo se většinou na naší půlce, ale hned z první naší šance padl gól. Petr Popelář šel sám na golmana a s přehledem zavěsil. Po půlhodině hry rozhodčí nepřesně odpískal faul našeho hráče a Roztoky z protiútoku vyrovnali. I delegát utkání uznal, že rozhodčí udělal chybu. Poločas se dohrál za nerozhodného stavu. Ve druhé půli naši během pěti minut dvakrát inkasovali a zdálo se být rozhodnuto. Pět minut před koncem se trefil Ondra Staněk, soupeř znervózněl, ale vítěztví už ubránil. Roztoky byly fotbalovější, naši to nahradili obětavostí a velkou bojovností. Škoda situace, kdy soupeř vyrovnal na 1 : 1.

Branky: Popelář, Staněk

Už ve středu 27.8. hrajeme první kolo okresního poháru. Hraje se opět na našem hřišti s A mužstvem Hostivic. Začátek je v 17.30