Jdi na obsah Jdi na menu

Tuchoměřice B - Kněževes 3 : 5 ( 2 : 3 )16.11.2014

Z posledního podzimního mistráku se stala docela slušná přestřelka. Béčko Tucho bylo posíleno nejméně z poloviny hráči Amužstva a  protože i naši preferují útočnou hru, bylo plno závarů před oběma brankami. Skóre se velmi brzo měnilo: v desáté minutě už to bylo 1 : 1, ve dvacáté 2 : 1 pro Tucho a těsně před koncem půle dvěma góly otočil skóre v náš prospěch Michal Kába. V první minutě druhé půle gól v Tuchoměřické síti a zdálo se, že už bude klid. Jediná chyba našeho jinak výborně chytajícího Ondry Horáčka ( chytil nejméně čtyři vyložené šance domácích ), zápas opět zdramatizovala. Uklidňující pátý gól padl sice ještě dvacet pět minut před koncem, ale i přes velkou snahu domácích naši cenné body vezou domů. Naši fanoušci vytvořili hráčům skoro domácí prostředí, jak fan klub tak i ostatní naši příznivci si zaslouží velkou pochvalu.

Branky: Racocha ml. 2, Kába 2, Šinágl J.

A2B1303 Kosoř Třebotov 4:0 (1:0) 70
Branky: Barna Miloš, Pleyer Petr, Bícha Mikuláš, Barna Miloš; Rozhodčí: Polák Ivo

A2B1304 Kazín Mníšek B 5:0 (1:0) 40
Branky: Škorpík Marek 3, Tenkrát Petr 2; Rozhodčí: Biskup Václav

A2B1306 Jinočany Dobrovíz 2: 2 ( 1: 2)

A2B1305 Horoměřice Drahelčice 7: 2 ( 4: 0) 80
Branky: Maroušek Jiří 3, nehlášeno, Čuba Marcel, Jeslínek Jiří, Kratochvíl Michal - Pliml Adam, Paták Dominik; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav

A2B1307 Tuchoměřice B Kněževes 3:5 (2:3) 50
Branky: Kravcov Vitalij 2, Czeizel Matěj - Kába Michal 2, Racocha Tomáš 2, Šinágl Jan; Rozhodčí: Nezhyba Milan