Jdi na obsah Jdi na menu

Jíloviště B - Kněževes 3 : 1 ( 3 : 1 ) 10.4.2016

Menší hřiště v Jílovišti působilo našim hráčům značné problémy. Než se naši na hřišti srovnali, prohrávali 0 : 3. Do poločasu se podařilo snížit ale to bylo vše. Ve druhém poločase byl zápas vyrovnaný, možná jsme byli i o trochu lepší ale - žádné šance, žádné góly takže ani žádné body.

Branka: Neubauer Jindřich

Příští zápas se hraje opět venku. V sobotu 16.4. od 17.00 hrajeme v Dobřichovicích. Odjezd od Maštale je v 15.45.

Praha - západ › 2015 A2B - III. třída - skupina B

Odehrané zápasy

16. kolo

Branky: 15. Bassem Hannachi, 28. Bassem Hannachi, 10. Bassem Hannachi - 42. Neubauer Jindřich

Rozhodčí: Pruška Ondřej.

Branky: 25. Hajro Anid, 79. Hajro Anid - 3. Šlapák Karel

Rozhodčí: Farkaš Pavel.

Branky: 6. Kubát Michal, 28. Souček Roman, 46. Štěpánek Václav, 67. Varyš Andrej, 81. Flek Petr - 41. Chalánek Petr, 27. Švec Jiří, 73. Průša Josef

Rozhodčí: Gaži Emil - Hes Filip, Koubek Martin.

Branky: 32. Wachtl Martin - 78. Tymochko Vasyl

Rozhodčí: Kotek Miroslav.

Branky: 26. Votava Jan, 88. Karfík David (pen.), 45. Votava Jan, 59. Votava Jan, 70. Votava Jan - 64. Tenkrát Petr

Rozhodčí: Lébl Jiří.