Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Dobrovíz 2 : 3 ( 1 : 1 ) 5.6.2016

Bez pěti hráčů základní sestavy hrálo naše mužstvo proti favoritům z Dobrovíze. A nakonec mančaft podlehl po velkém boji pouze o branku. Už ve druhé minutě chyba ve vápně a 0 : 1. V sedmnácté minutě naši z přísné penalty srovnali a od té doby bojovali do úmoru. Půl hodiny před koncem se dokonce dostali do vedení, ale Dobrovíz výsledek nakonec otočila. Třetí gól jsme dostali čtyři minuty před koncem a to znamená, že boj o záchranu třetí třídy pokračuje. Přitom bod by nám stačil k jisté záchraně.

Branky: Racocha ml. 2 - 1 z penalty

V příštím kole jedeme do Horoměřic. Hraje se v neděli 12.6. od 17.00. Odjezd od Maštale je v 16.00

Praha - západ › 2015 A2B - III. třída - skupina B

Odehrané zápasy

24. kolo

Branky: 53. Nekola Jan, 37. Janoušek Václav, 39. Janoušek Václav, 67. Janoušek Václav - 13. Rott Miroslav, 74. Berecz Milan, 52. Havel Josef, 89. Kotouč Milan, 42. Zmeškal Patrik, 16. Sloup Tomáš, 36. Sloup Tomáš, 85. Sloup Jan, 44. Sloup Tomáš

Rozhodčí: Lébl Jiří.

Branky: 17. Racocha Tomáš (pen.), 58. Racocha Tomáš - 2. Vosáhlo Josef, 66. Schwarzer Leopold, 86. Votava Jan

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Branky: 8. Kubát Michal, 31. Kubát Michal, 61. Kubát Michal, 83. Souček Roman, 42. Švehla Ladislav - 40. Bláha Petr, 57. Poláček Karel, 62. Vlk Tomáš

Rozhodčí: Novotný Patrik.

Branky: 72. Göttel Adam, 78. Pěkný Sebastian

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.

Branky: 18. Průša Josef, 26. Burian Radek, 47. Švec Jiří - 22. Jindra Patrik, 71. Fridrich Ladislav (pen.)

Rozhodčí: Hrdlička Miroslav.