Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Horoměřice 0 : 7 ( 0 : 2 ) 8.11.2015

Další, již třetí drtivá porážka. Soupeř, který má mužstvo složené ze starších hráčů, se soustředil na obranu. Ale tu má propracovanou tak dobře, že naše hráče, krom střel zdálky, k ničemu nepustil. Před naši branku se dostal poprvé v desáté minutě, po faulu penalta a gól v naší síti. Po půlhodině našeho neškodného obléhání opět udeřil . Poločas byl 0 : 2. Po pěti minutách druhé půle už to bylo 0 : 4 a Horoměřice nic nezastavilo.

Poslední mistrovský zápas se hraje v sobotu 14.11. ve Vekých Přílepech. Začíná se ve 13.30, odjezd od Maštale je ve 12.30.

Praha - západ › 2015 A2B - III. třída - skupina B

Odehrané zápasy

12. kolo

Branky: 66. Siegl Horst, 75. Krištůfek Pavel, 80. Janoušek Václav, 90. Nguyen Thien Long - 82. Lorenc Lukáš

Rozhodčí: Bartoš Petr.

Branky: 12. Volf Martin (pen.), 61. Volf Martin, 74. Zelený David, 89. Rovný Adam - 10. Raděj Karel, 64. Bláha Petr

Rozhodčí: Čermák Michal.

Branky: 10. Maroušek Jiří (pen.), 32. Svoboda Petr, 48. Chvapil Ondřej, 58. Kratochvíl Michal, 63. Kratochvíl Michal, 78. Chvapil Ondřej, 79. Chvapil Ondřej

Rozhodčí: Kubík Jaromír.

Branky: 50. Sladký František, 60. Karhánek Tomáš, 80. Günther Michal, 85. Günther Michal - 12. Dvořák Michal, 14. Adámek Pavel, 25. Hrabík Miroslav

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.

Branky: 3. Zmeškal Patrik, 6. Prager Jan, 47. Zmeškal Patrik, 85. Jeníček Lukáš

Rozhodčí: Kubíček Jiří.