Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Kazín 1 : 3 ( 1 : 0 ) 11.10.2015

Do obrany se vrátila zkušenost ( Straka, Sláma a Valentko ) a pod vedením Franty Straky soupeři v první půlce nic nepovolila. Naopak, v poslední minutě první půle se kopala penalta po faulu právě na tohoto hráče. Do kabin jsme tak šli za vedení 1 : 0. Ve druhé půly se projevila zkušenost Kazína. Trpělivě si počkal na šance a ty proměnil. Porážka je určitě nepříjemná ale po značně zlepšeném výkonu.

Branka: Racocha ml. z penalty

Příští sobotu 17.10. jedeme do Červeného Újezda. Zápas začíná v 15.30 odjezd od Maštale je ve 14.30.

Praha - západ › 2015 A2B - III. třída - skupina B

Odehrané zápasy

8. kolo

Branky: 44. Kundrata Martin, 63. Krištůfek Pavel, 81. Hrechko Serhiy - 5. Tikal František, 25. Maroušek Jiří (pen.), 49. Chvapil Ondřej

Rozhodčí: Gaži Emil.

Branky: 24. Štěpánek Václav - 10. Adámek Pavel, 85. Chval Petr

Rozhodčí: Čermák Michal.

Branky: 44. Racocha Tomáš (pen.) - 65. Škorpík Marek, 67. Pěkný Sebastian (pen.), 76. Vydra Petr

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Branky: 63. Zamrazil Václav (vl.), 84. Kratina David (vl.) - 2. Kratochvíl Miroslav, 68. Sloup Jan

Rozhodčí: Bartoš Petr.

Branky: 70. Königsmark Miroslav - 17. Bouška Přemysl, 34. Bouška Přemysl, 42. Bouška Přemysl, 54. Schwarzer Leopold

Rozhodčí: Kotek Miroslav.

Branky: 30. Günther Michal, 40. Karhánek Tomáš - 11. Krsek Roman, 89. Veis Antonín, 15. Krsek Roman, 34. Krsek Roman, 75. Krsek Roman

Rozhodčí: Kubík Jaromír.