Jdi na obsah Jdi na menu

Tuchoměřice B - Kněževes 2:1 (0:1)

6. 9. 2015

Na zápas k našim sousedům dorazil nejen tým, ale i fun club a mnozí diváci.

Většnu času jsme sledovali vyrovnaný zápas ve středu hřiště a šancemi jen ze strany našeho mužstva. Díky hře celého týmu se dařilo dostával do ložených šancí, z nichž jsem jednu využili již v první poločase. Úspěšným střelcem byl T. Racocha ml., po výborné nahrávce od obránců. Náš brankář také několikrát výborně vystihl úmysly protihráčů a soupeře zastavil.

I v druhé polovině jsem si vytvořili další 100% šance, a hráli více než soupeř. Bohužel ani šance sám na brankáře jsme nedokázali proměnit. Kdybychom krátce po začátku půle vedli 2:0 či později 3:0, domácí by jen zklamaně přikyvovali - jejich družstvo nebylo lepší.

Bohužel ke konci zápasu jsme udělali hrubé chyby - nejdříve brankář podcenil letící míč z půlky hřiště, který naprosto v pohodě doplachtil do brány. V poslední minutě udělal hrubici, jinak s přehledem hrající, fotbalový matador Tomáš Kolařík. Místo jednoduchého odkopu, pustil soupeře u autové čáry do akce, jež skončila gólem.

Ze zápasu jež vyzníval celou dobu pro naše mužstvo, tak byla prohra. A to i přes dobrý výkon našich.

Góly: T. Racocha