Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál Františka Kubra - 10tý ročník

Memoriál proběhl ve dnech 20. a 21. června. Zůčastnila se stejná mužstva jako loni a i pořadí bylo nakonec stejné. V sobotu v krásném zápase remizovala Hostouň s Jenčí 6 : 6 a Hostouň postoupila na penalty v poměru 5 : 4. Kněževes si celkem bez problémů poradila v derby utkání s mužstve m Středokluk 3 : 0 a tak nedělní zápasy byly stejné jako v loňském roce.

V utkání o třetí místo Jenečtí vysoko porazili Středokluky 8: 1. Finálové utkání naši hráči začali famózně. Velmi silná Hostouň ( s pěti hráči A mužstva hrající krajský přebor ) prohrávala ve 22 minutě 2 : 0 a ještě poločas skončil našim vedením 2 : 1. Ve druhé půlce už Kněževes fyzicky odešla a Hostounští zaslouženě skóre otočili. Přesto našim hráčům patří uznání za výborný výkon a obětavost až do konce zápasu.

Výsledky a pořadí :

Sobota:       Hostouň - Jeneč 6 : 6 ( 1 : 3 ) na pok. kopy  5 : 4

Kněževes - Středokluky 3 : 0 ( 1 : 0 )  Branky: Racocha ml. Rákos Michal, Černý ( Ruzyně )

Neděle:        Jeneč - Středokluky  8 : 1 ( 6 : 1 )

Kněževes - Hostouň  2 : 5 ( 2 : 1 )   Branky: Racocha ml, Staněk

Konečné pořadí : 1. Hostouň